• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ روشی است حداقل تهاجمی و بدون جراحی که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و برای جوان‌سازی پیشانی و ابرو و نواحی دیگر صورت طراحی‌شده است.

دیدگاه کلی
لیفت ابرو با نخ روشی است حداقل تهاجمی و بدون جراحی که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و برای جوان‌سازی پیشانی و ابرو طراحی‌شده است. حدوداً 60 دقیقه طول می‌کشد کمترین رنج و درد را شامل می‌شود و زمان بهبودی به‌طور عمومی پنج‌تا هفت روز است. بااین‌وجود به دلیل خطر خونریزی، همیشه به بیماران توصیه می‌کنیم تا برای چند روز بعد برنامه خاصی نچینند. نتایج درمان می‌تواند تا 18 ماه بعد دوام داشته باشد.
مانند تمام روش‌های زیبایی تشخیص بیمار مناسب مهم است. در نظر گرفتن سوابق پزشکی و زیبایی بیمار الزامی است و همچنین تشخیص موارد زیر:
ملتهب بودن بافت پوست، سابقه ورم زخم، بیمارهای خود ایمنی مثل (پینه‌های پوستی)، زگیل، داروهای ضد انعقاد خون، هموفیلیا (بیماری ارثی که لخته شدن خون را مختل می‌کند) بارداری، غده بدخیم، التهاب پوشش قلب و انتظارات واهی.
تشخیص کیفیت پوست، عدم تقارن ابروها شلی بافت و فعالیت عضلات امری مهم است. و تعداد نخ‌هایی که برای لیفت ابرو استفاده می‌شود و بسته به‌نوع لیفت، پوست و میزان چین و چروک ها متفاوت است.

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/q3r
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: