• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

پاک‌سازی پوست یا پاک سازی صورت باعث لایه‌برداری، تغذیه و آب‌رسانی پوست می‌شود و همچنین باعث می‌شود چهره شفاف و جوان‌تر به نظر رسد

دیدگاه کلی
افراد پاک‌سازی صورت را به دلایل مختلفی انجام می‌دهند: درحالی‌که بعضی افراد می‌خواهند جوش‌های سرسیاه را از بین ببرند، افرادی دیگر می‌خواهند از پیری جلوگیری کنند؛ و در آخر افرادی هم هستند که فقط می‌خواهند از این روش برای آرامش و ریلکس کردن استفاده کنند.
پاک‌سازی صورت در اصل یک روش درمانی چندمرحله‌ای است که یکی از بهترین راه‌های مراقبت از پوست است.
پاک‌سازی صورت باعث لایه‌برداری، تغذیه و آب‌رسانی پوست می‌شود و همچنین باعث می‌شود چهره شفاف و جوان‌تر به نظر رسد و می‌توانید در مورد بهترین روش برای مراقبت از پوست بخشی از برنامه مداوم باشد، پاک‌سازی صورت بهتر عمل می‌کند. بهتر است یک متخصص پوست و زیبایی دارای مجوز و باتجربه که دارای آموزش‌های ویژه‌ای در مورد مراقبت از پوست است و در مورد کارش آگاهی دارد این کار را انجام دهد. ازنظر قانونی، یک متخصص زیبایی و آرایشی مجاز به انجام پاک‌سازی پوست است اما مهارت اصلی آن در مورد مو است بنابراین ممکن است بهترین انتخاب نباشد انجام این کار بهتر است در کلینیک‌های زیبایی صورت گیرد به‌خصوص اگر ترجیح می‌دهید متخصص پوست این کار را انجام دهد.
پاک‌سازی صورت دومین روش درمانی معروف اسپا spa) اسپا به معنی گرفتن سلامتی از آب و مواد معدنی می‌آید که از دوران قدیم با روش‌های ابتدایی و ساده‌تر درمانی با کمک گیاهی کوهی در حوضچه‌های آب گرم جوشان دل کوه‌ها مرسوم بوده است) بعد از ماساژ است.

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/l0w
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: