• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی، چربی را از یک قسمت بدن می‌گیرد و به قسمتی دیگر منتقل می‌کند تا قسمت‌های دیگر بدن را فرم دهی کند. خطوط اخم، چین‌وچروک‌ها و خط خنده را کاهش می‌دهد؛ و بر روی نواحی چانه و گونه نیز ارائه می‌شود.

دیدگاه کلی
چربی بدن ماده پرکننده خوبی را تولید می‌کند. تزریق چربی، چربی را از یک قسمت بدن می‌گیرد و به قسمتی دیگر منتقل می‌کند تا قسمت‌های دیگر بدن را فرم دهی کند. خطوط اخم، چین‌وچروک‌ها و خط خنده را کاهش می‌دهد؛ و بر روی نواحی چانه و گونه نیز ارائه می‌شود. همچنین می‌توان از آن برای پر کردن هر قسمت از بدن استفاده کرد. تزریق چربی ماندگار نیست و ممکن است نیاز به برنامه نگهداری مؤثر داشته باشد.
ناحیه‌ای که می‌خواهد در آن چربی تزریق شود را به‌صورت موضعی بی‌حس می‌کنند. مایعات داخل وریدی نیز برای تسهیل در جمع‌آوری چربی‌ها در ناحیه اهداکننده (به‌عنوان‌مثال شکم، باسن یا ران) تزریق می‌شوند
.سپس چربی برای از بین بردن مایعات اضافی با سوزنی دیگر در ناحیه موردنظر مجدداً تزریق می‌شود.«پر کردن بیش‌ازحد» به دلیل جذب چربی در هفته‌های بعد از درمان لازم است. همچنین چربی را می‌توان در طی عمل لیپوساکشن در ناحیه‌ای از بدن برداشت کرد و سپس در بخش دیگری مجدداً تزریق کرد.
 

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/cd2
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: