• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت مو صورت روشی است که به‌طورکلی روی مردانی که از یکی در میان بودن یا تکه‌تکه درآمدن ریش‌هایشان در قسمت چانه و دیگر قسمت‌های صورت رنج می‌برند انجام می‌شود.

دیدگاه کلی
کاشت مو صورت روشی است که به‌طورکلی روی مردانی که از یکی در میان بودن یا تکه‌تکه درآمدن ریش‌هایشان در قسمت چانه و دیگر قسمت‌های صورت رنج می‌برند انجام می‌شود. عدم وجود مو می‌تواند ارثی باشد و یا به دلیل زخم‌های جراحی، سوختگی یا انواع دیگر حوادث باشد. برای بعضی از مردان نگه‌داشتن ریش یا سبیل نمادی از مردانگی و قدرت است، درحالی‌که برای برخی دیگر در دین آن‌ها الزامی است. کاشت ریش و سبیل به دلیل جهت و زاویه تغیر موها در نواحی مختلف ریش و سبیل پیچیده‌تر و فنی‌تر است؛ بنابراین نیاز به تجربه بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق توسط پزشک برای درک الگوی طبیعی دارد و باید بر این اساس تنظیم شود.
ما در کلینیک مهشید از همان روش FUE که بر ای کاشت مو استفاده می‌شود، استفاده می‌کنیم. پیوندهای مو از پشت سر برداشته می‌شود. بعدازاین پیوندهای استخراج‌شده بر روی قسمت‌های بی‌مو ریش یا سبیل قرار می‌گیرد. به دلیل وجود مو زیاد در محل اهدا تقریباً تمام قسمت‌های بی‌مو را می‌توان دریک جلسه واحد پوشانده و درمان کرد؛ بنابراین کاشت ریش یا سبیل معمولاً نتایج بسیار رضایت‌بخش به همراه دارد. موهای پیوند داده‌شده مانند سایر موهای صورت به‌طور طبیعی رشد می‌کنند و قابل اصلاح یا تراشیدن هستند.

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/cvx
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: