• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از متداول‌ترین روش‌های زیبایی است. این روش نور متمرکز و متراکم را به فولیکول‌های مو میزند. رنگ‌دانه‌ها در فولیکول، نور را جذب می‌کنند که باعث می شود موها از بین بروند.

دیدگاه کلی
لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است. لیزر می‌تواند موهای تیره و ضخیم را به‌طور انتخابی هدف قرار دهد درحالی‌که پوست اطراف آسیب نبیند. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می‌کشد و می‌تواند هم‌زمان موهای زیادی را از بین ببرد. لیزر می‌تواند در هر ثانیه یک‌چهارم ناحیه موردنظر را درمان کند. نواحی کوچک مثل پشت لب در کمتر از یک دقیقه درمان می‌شوند و نواحی بزرگ مثل پاها یا کمر ممکن است یک ساعت طول بکشد. بیشتر بیماران به‌طور متوسط بعد از 3 تا 7 جلسه موهایشان را به از بین می‌رود.
اگر قصد انجام لیزر رادارید باید شش هفته قبل از درمان از اپیلاسیون و بند انداختن خودداری کنید؛ زیرا لیزر ریشه‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد که به‌طور موقت با اپیلاسیون از بین می‌روند. همچنین باید شش هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می‌شود لیزر کمتر مؤثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/087
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: