• تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
  • 021-72194
  • info@mahshidclinic.com
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00

    جمعه: تعطیل


021-72194
تهران، نارمک، خیابان مدنی شمالی ،بعد از متروی فدک، ساختمان پزشکان ریحانه، واحد ۶ و ۷
 آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی یا Tummy Tuck عمل جراحی زیبایی شکم است که چربی اضافی شکم را خارج می‌کند. آبدومینوپلاستی روشی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات در دیواره شکم، شکم را صاف می‌کند.

دیدگاه کلی
آبدومینوپلاستی یا Tummy Tuck عمل جراحی زیبایی شکم است که  چربی اضافی شکم را خارج می‌کند. آبدومینوپلاستی روشی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات در دیواره شکم، شکم را صاف می‌کند. این روش جراحی تحت عنوان Tummy Tuck نیز شناخته می‌شود.
این روش نوعی عمل جراحی  است، بنابراین مهم است که خودتان را درباره آن آگاه کنید و وضعیت خود را کاملاً آنالیز کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
آبدومینوپلاستی باید آخرین راه‌حل برای افرادی باشد که ازتمام اقدامات دیگر جواب نگرفته‌اند. این روش نباید به‌عنوان جایگزین برای کاهش وزن استفاده شود.آبدومینوپلاستی را نباید با لیپوساکشن اشتباه گرفت. خانم‌هایی که به دلیل چندین بار بارداری پوست شکمشان کشیده و شل شده این روش می‌تواند برای از بین بردن پوست‌های شل وکشیده شده مفید باشد.
آبدومینوپلاستی برای آقایان و خانم‌هایی که ازنظر سلامت عمومی سالمو وزن پایداری دارند مناسب است. بهتر است سیگاری نباشید. اگر خانمی هستید که قصد بچه‌دار شدن دارید نباید این عمل را انجام دهید؛ زیرا در طی عمل عضلات شما سفت می‌شود و بارداری‌ می‌تواند این عضلات را از هم جدا کرده و فتق ایجاد کند.

جستجوی سایر خدمات
لینک کوتاه
mahshid-clinic.com/c/zv2
ساعات کاری :
  • شنبه تا پنج شنبه: 8:00 الی 20:00
    جمعه: تعطیل

اطلاعات تماس: